O nás Informace o společnosti JS okna s.r.o.

O společnosti

Nejlepší reklama je spokojený zákazník.

Moderní plastová okna a dveře ušetří peníze

Firma JS okna s.r.o., nabízí moderní a energeticky úsporná plastová okna vysoké kvality za dostupné ceny nejen v Ostravě. Od roku 2004 se specializuje na výrobu, prodej a montáž plastových oken a plastových dveří. V roce 2010 rozšiřujeme naši nabídku. Do sortimentu nám přibyly nové druhy profilů plastových oken firmy Aluplast.

 • Aluplast ideal 4000
 • Aluplast ideal 5000
 • Aluplast ideal 8000

Ke dveřím a plastovým oknům s vysokými těsnícími schopnostmi firma nabízí různé doplňky – vnitřní a vnější parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu či rolety. Podle individuálních přání klientů řešíme výrobu, prodej a montáž plastových oken a dveří do všech typů panelových a rodinných domů či komerčních staveb.

Moderní hliníková okna

Kromě plastových oken jsme začali nabízet také hliníková okna

 • hliníková okna Superial
 • hliníková okna Imperial
 • hliníková okna Visoline
JS okna s.r.o., to je jistota a spolehlivost

Firma JS okna s.r.o., vám nabízí nejen prodej výrobků Aluplast z kvalitního a stabilního profilového systému, ale také odbornou montáž všech jednotlivých produktů a jejich částí. Spolehlivý je i náš servis, plníme ho v nejkratších možných termínech.  JS okna s.r.o.

Specializujeme se na prodej a montáž plastových oken a plastových dveří a také hliníkových oken a dveří do všech typů panelových a rodinných domů či komerčních staveb. Dodáváme také žaluzie a sítě proti hmyzu.

  Novinky
 • Provozovna otevřena
  Vážení zákazníci,
  naše firma je po dobu rekonstrukce v provozu.
  Prosíme dbejte zvýšené opatrnosti při procházení stavbou.
  Reference
  Kontakty
    JS okna s.r.o.

Vřesinská 128/40
708 00 Ostrava - Poruba

    +420 731 158 218